Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze: 

Mediacja i Arbitraż. Korzyści płynące ze stosowania alternatywnych metod rozwiązywania sporów w sporach gospodarczych i pracowniczych. 

Termin: 7 czerwca 2023 r., 15:00 – 18:00 (za pośrednictwem platformy Zoom).

Link do rejestracji: http://ikongr.es/c/IFGzboAE

Program: 

15:00 – 16:30 – mec. Monika Stachura 

• Otwarcie spotkania 

• Mediacje gospodarcze i pracownicze – specyfika, korzyści. Case study. 

• Krajowy Rejestr Mediatorów, Zintegrowany System Kwalifikacji, kwalifikacje dot. mediacji. 

16:30 – 18:00 – dr Tomasz Cyrol 

• Klauzule arbitrażowe, konwersja postępowania przed sądem powszechnym na postępowanie arbitrażowe – kiedy i dlaczego przedsiębiorcy powinni sięgać po arbitraż? Case Study. 

Webinar zorganizowany zostanie w ramach projektu „Upowszechnienie alternatywnych metod rozwiązywania sporów poprzez podniesienie kompetencji mediatorów, utworzenie Krajowego Rejestru Mediatorów (KRM) oraz działania informacyjne”. 

Do udziału w webinarze zapraszamy osoby (zamieszkujące, prowadzące działalność/praktykę lub zatrudnione) z województw: mazowieckiego, śląskiego, łódzkiego oraz opolskiego*. 

* Bezpłatne seminaria dla uczestników z pozostałych województw organizowane są/będą w ramach Projektu przez pozostałych Partnerów tj.: Katolicki Uniwersytet Lubelski, Centralny Instytut Analiz Polityczno-Prawnych oraz Regionalną Izbę Gospodarczą Pomorza. 

Organizatorzy nie przewidują wystawiania zaświadczeń o biernym uczestnictwie w webinarze. 

 

 

 

Dodaj komentarz

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.