Dispute Resolutions in M&A Transactions Conference

Dear Sir/Madam,

7th edition of the “Dispute Resolution in M&A Transactions” conference

Registration for “Dispute Resolution in M&A Transactions”, the international conference organised by ICC Polska, ICC International Court of Arbitration and GESSEL Attorneys-at-law, is now open. What is already the seventh iteration of this event will be held on 23-24 May 2024 at Crowne Plaza in Warsaw.

konferencja „Navigating Arbitration in the Digital Age: Cyber-Resilience and Dispute Resolution”

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Navigating Arbitration in the Digital Age: Cyber-Resilience and Dispute Resolution”, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek (12 lutego 2024) o godz. 13 na Uniwersytecie Warszawskim (budynek dawnej Biblioteki UW – Krakowskie Przedmieście 26/28).

Mediacja i Arbitraż. Korzyści płynące ze stosowania alternatywnych metod rozwiązywania sporów w sporach gospodarczych i pracowniczych. 

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze:
Mediacja i Arbitraż. Korzyści płynące ze stosowania alternatywnych metod rozwiązywania sporów w sporach gospodarczych i pracowniczych.
Termin: 7 czerwca 2023 r., 15:00 – 18:00 (za pośrednictwem platformy Zoom).

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.