Szanowni Państwo!

Jako jeden z partnerów wydarzenia serdecznie zapraszamy do udziału w SAMD – Solidarity Arbitration & Mediation Days – konferencji, która w dniach 6-7 grudnia 2023 odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

To już druga edycja tego wydarzenia, którego celem jest wyrażenie przez środowisko arbitrażowe i mediacyjne solidarności ze wszystkimi, którzy doznali i doznają cierpień w związku z wojną w Ukrainie.

Konferencja ma charakter non-profit, a dochód z niej zostanie przekazany na rzecz Funduszu Stypendialnego SAMD przeznaczonego dla studentów i młodych prawników z Ukrainy.

Więcej informacji (w tym program konferencji) – https://sakig.pl/en/conferences/solidarity-arbitration-and-mediation-days-2023

Rejestracja ruszy wkrótce!

Dodaj komentarz

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.