Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że rozpoczęła się X edycja Konkurs KAL.

Konkurs Arbitrażowy Lewiatan (KAL) to nie tylko pierwszy, ale również największy w Polsce konkurs typu moot court, skierowany do aplikantów adwokackich i radcowskich. To wyjątkowe wydarzenie, które stawia przed uczestnikami wyzwania prawnicze na najwyższym poziomie.

W ramach KAL uczestnicy mają możliwość udziału w symulacjach arbitrażowych, które odzwierciedlają rzeczywiste sytuacje spotykane w praktyce zawodowej. To doskonała okazja do doskonalenia umiejętności praktycznych, rozwijania argumentacji oraz zdobywania doświadczenia w rozwiązywaniu sporów z udziałem arbitrażu.

Dowiedz się więcej o konkursie Arbitrażowy Lewiatan na stronie internetowej https://kal.org.pl/ oraz śledź nasze profile w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

 

 

Dodaj komentarz

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.