Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że dziś odbędzie się finał X edycji konkursu KAL, o godzinie 17:00 w siedzibie Sądu Arbitrażowego Lewiatan.

Podczas tego wydarzenia poznamy zwycięzców, których wysiłki oceni Zespół Orzekający w składzie:

dr hab. Marcin Asłanowicz – Prezes SAKL
Mecenas Maria Dudzińska 
Mecenas Jakub Górski

Po zakończeniu finału nastąpi ceremonia wręczenia nagród dla uczestników, a potem planowany jest piknik arbitrażowy.

Konkurs KAL to doskonała okazja dla aplikantów adwokackich i radcowskich do zdobycia praktycznego doświadczenia w rozstrzyganiu sporów. Uczestnicy mają okazję rozwijać swoje umiejętności procesowe oraz zdobywać cenne kompetencje w arbitrażu. Inicjatywa ta wspiera także promocję arbitrażu jako skutecznego narzędzia rozwiązywania konfliktów.

Serdecznie zachęcamy do udziału w tym emocjonującym wydarzeniu!

Aby potwierdzić udział, prosimy o wcześniejszą rejestrację poprzez wysłanie e-maila na adres: konkurs@kal.org.pl

Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej https://kal.org.pl/, gdzie znajdziesz więcej informacji o konkursie Arbitrażowy Lewiatan oraz możesz śledzić nasze profile w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.