Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w kolejnym KLUBIE ARBITRA Sądu Arbitrażowego przy Konfederacji Lewiatan, który w całości poświęcimy dyskusji nad znaczeniem oraz konsekwencjami – szeroko już komentowanego w środowisku arbitrażowym – postanowienia Sądu Najwyższego z dnia 19 stycznia 2024 roku wydanego w sprawie II CSKP 897/22.

Termin spotkania: 29 lutego 2024 r., godz. 16:45 – 18:30

Miejsce spotkania: Kancelaria SSW, Rondo ONZ 1, Warszawa (z uwagi na przebudowę ul. Chełmskiej i trudności z dojazdem do siedziby SAKL spotkanie Klubu Arbitra wyjątkowo odbędzie się w Kancelarii SSW)

RSVP: sadarbitrazowy@konfederacjalewiatan.pl (liczba miejsc ograniczona)

W dyskusji w czasie spotkania uczestniczyć będą pełnomocnicy obu stron w postępowaniu zakończonym wydaniem wskazanego postanowienia – mec. Maria Dudzińska oraz mec. Adam Kempa,
jak również: dr Marcin Orecki, dr Aleksandra Orzeł-Jakubowska oraz dr Maciej Durbas.

Zachęcamy do udziału!

Dodaj komentarz

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.