Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Navigating Arbitration in the Digital Age: Cyber-Resilience and Dispute Resolution”, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek (12 lutego 2024) o godz. 13 na Uniwersytecie Warszawskim (budynek dawnej Biblioteki UW – Krakowskie Przedmieście 26/28).

Konferencja organizowana jest przez Wydział Prawa i Administracji UW w ramach szeregu wydarzeń towarzyszących 31. edycji konkursu The Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot.

Sąd Arbitrażowy przy Konfederacji Lewiatan objął tę konferencję patronatem, a Prezes Sądu, prof. Marcin Asłanowicz, będzie moderował panel II. pt. „Securing disputes: Ensuring confidentiality and integrity”, który rozpocznie się o godz. 15.30. 

Konferencja będzie transmitowana na żywo za pośrednictwem portalu YouTube:

https://www.youtube.com/live/zdYHt0CD7HE?si=fQL5UoaQTI8JRx-1 

Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdą Państwo pod niniejszym linkiem. https://www.linkedin.com/events/navigatingarbitrationinthedigit7155979841601716224/comm

 

Dodaj komentarz

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.